RestaurantSupply.com is your trusted source for Everpure coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Everpure dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Everpure 160-50110 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Everpure 160-50110 9 Inch Water Filtration Unit Stainless Steel with Reliable Filtration
| Manufacturer | Everpure |
|---|---|
| Model Number | 160-50110 |
| Manufacturer Part # | 160-50110 |
| Height | 8" |
| Width | 9" |
| Depth | 38" |
| Weight | 9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Everpure 160-50110 Fxi 12
