Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Everpure coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Everpure dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Everpure 155304-43 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Everpure 155304-43 2.5 Inch Filter to Enhance Water Quality
| Manufacturer | Everpure |
|---|---|
| Model Number | 155304-43 |
| Manufacturer Part # | 155304-43 |
| Height | 2.45" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 20.3" |
| Weight | 0.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Everpure 155304-43 P1 20 Ind Shr Upc
