RestaurantSupply.com is your trusted source for Everpure coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Everpure dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Everpure -EV977112 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Everpure -EV977112 21 Inch Stainless Steel Water Filtration System Twin
| Manufacturer | Everpure |
|---|---|
| Model Number | -EV977112 |
| Manufacturer Part # | -EV977112 |
| Height | 15" |
| Width | 21" |
| Depth | 36" |
| Weight | 19 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Everpure -EV977112 Qc71 7clm System Twin
