Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Everpure coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Everpure dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Everpure EV9692-61 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Everpure EV9692-61 4 Inch Replacement Cartridge Water Filtration System
| Manufacturer | Everpure |
|---|---|
| Model Number | EV9692-61 |
| Manufacturer Part # | EV9692-61 |
| Height | 3.75" |
| Width | 4" |
| Depth | 21.5" |
| Weight | 2.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Everpure EV9692-61 Replacement Cartridge 7fc
