RestaurantSupply.com is your trusted source for Everpure coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Everpure dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Everpure EV953412 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Everpure EV953412 10 Inch 10 Micron Rated Cartridge Water Filter
| Manufacturer | Everpure |
|---|---|
| Model Number | EV953412 |
| Manufacturer Part # | EV953412 |
| Height | 2.38" |
| Width | 2.38" |
| Depth | 9.75" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Everpure EV953412 Ec110 10" Filter, 10 Micron Rated
