FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Everpure coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Everpure dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Everpure EV932712 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Everpure EV932712 18 Inch Stainless Steel Coldrink System with Refrigeration
| Manufacturer | Everpure |
|---|---|
| Model Number | EV932712 |
| Manufacturer Part # | EV932712 |
| Height | 13" |
| Width | 18" |
| Depth | 26" |
| Weight | 23 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Everpure EV932712 Coldrink System 2 7clm