RestaurantSupply.com is your trusted source for Everpure coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Everpure dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Everpure EV927812 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Everpure EV927812 21 Inch Twin System with Stainless Steel Construction
| Manufacturer | Everpure |
|---|---|
| Model Number | EV927812 |
| Manufacturer Part # | EV927812 |
| Height | 15" |
| Width | 21" |
| Depth | 36" |
| Weight | 19 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Everpure EV927812 Qc71 7clm System Twin
