Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Everpure coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Everpure dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Everpure EV910581 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Everpure EV910581 10 Inch Sr10 Cartridge with Capacity 1 3/4 Oz
| Manufacturer | Everpure |
|---|---|
| Model Number | EV910581 |
| Manufacturer Part # | EV910581 |
| Height | 3.25" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 11.25" |
| Weight | 1.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Everpure EV910581 Length 10", Capacity 1 3/4 Fl Oz, Type Sr10 Cartridge
