Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cleveland EV4339-13 5.5 Inch Water Filtration Cartridge Claris XL
| Manufacturer | Everpure |
|---|---|
| Model Number | EV4339-13 |
| Manufacturer Part # | EV4339-13 |
| Height | 5.5" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 20" |
| Weight | 9.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Everpure EV4339-13 Claris Cartridge Xl
