Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Everpure steam table accessories.
- Authorized Everpure dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Everpure EV309259 steam table accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Everpure EV309259 Wrench for 10 Inch and 20 Inch Slimline Bowls
| Manufacturer | Everpure |
|---|---|
| Model Number | EV309259 |
| Manufacturer Part # | EV309259 |
| Height | 0.5" |
| Width | 5" |
| Depth | 11.5" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Everpure EV309259 Size 10 And 20" Slimline Bowls
