RestaurantSupply.com is your trusted source for Everpure china servingware.
- Authorized Everpure dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Everpure EV309256 china servingware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Everpure EV309256 3.5 Inch Outer Diameter O Ring for 10 and 20 Inch Bowls
| Manufacturer | Everpure |
|---|---|
| Model Number | EV309256 |
| Manufacturer Part # | EV309256 |
| Height | 0.1" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 3.75" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Everpure EV309256 Size 10 And 20" Slimline Bowls, Outer Diameter 3 1/2"
