RestaurantSupply.com is your trusted source for Adcraft cake and pastry decorating tools.
- Authorized Adcraft dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Adcraft EST-18 cake and pastry decorating tools
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Adcraft EST-18 Thermostat 3.15 Inch Wide Stainless Steel OEM with Durability
| Manufacturer | Adcraft |
|---|---|
| Model Number | EST-18 |
| Manufacturer Part # | EST-18 |
| Height | 2" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Adcraft EST-18 Thermostat
