RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln fry pans and sauce pans.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln ES4012 fry pans and sauce pans
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln ES4012 12 Inch Non-Stick Fry Pan with Cool Handle Aluminum
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | ES4012 |
| Manufacturer Part # | ES4012 |
| Height | 4.75" |
| Width | 12.5" |
| Depth | 22.5" |
| Weight | 3.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln ES4012 Material Aluminum, Coating Non-stick, Outer Diameter 12", 305 Mm, Includes Cool Handle, Nsf Certified Y
