Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other sauce pots and stock pots.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other ES4008 sauce pots and stock pots
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln ES4008 8 Inch Non Stick Fry Pan Aluminum with Cool Handle
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | ES4008 |
| Manufacturer Part # | ES4008 |
| Height | 2" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 15" |
| Weight | 1.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln ES4008 Material Aluminum, Coating Non-stick, Outer Diameter 8", 203 Mm, Includes Cool Handle, Nsf Certified Y
