RestaurantSupply.com is your trusted source for Belshaw walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Belshaw dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Belshaw EP18/24-0171 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Belshaw EP18/24-0171 4.75 Inch Water Box Stainless Steel OEM Unit for Foodservice
| Manufacturer | Belshaw |
|---|---|
| Model Number | EP18/24-0171 |
| Manufacturer Part # | EP18/24-0171 |
| Height | 3.45" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 5.4" |
| Weight | 3.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Belshaw EP18/24-0171 Water Box (mach)
