RestaurantSupply.com is your trusted source for Belshaw commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Belshaw dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Belshaw EP18/24-0116A commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Belshaw EP18/24-0116A 1 Inch Knob Thermostat Blank F Ace
| Manufacturer | Belshaw |
|---|---|
| Model Number | EP18/24-0116A |
| Manufacturer Part # | EP18/24-0116A |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Belshaw EP18/24-0116A Knob Thermostat Blank F Ace