Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Turbochef units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Turbochef ENC3050 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef ENC3050 Door Switch Bracket With Two Microswitches Commercial
| Fits with Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | ENC3050 |
| Manufacturer Part # | ENC3050 |
| Height | 2" |
| Width | 5" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 0.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef ENC3050 Primary Door Switch, Bracket With Two Microswitches, Tubochef Convection & Microwave Oven Ngc Ngc2 Ngo/sota
