Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef ENC30431 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef ENC30431 6.35 Inch Bullet Gn Mkt Light Ring LED for Countertop Use
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | ENC30431 |
| Manufacturer Part # | ENC30431 |
| Height | 3.8" |
| Width | 6.35" |
| Depth | 6.8" |
| Weight | 1.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef ENC30431 Bullet Gn Mkt Light Ring
