Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef ENC3008 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef ENC3008 8 Inch Waveguide OEM Stainless Steel Component with Durability
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | ENC3008 |
| Manufacturer Part # | ENC3008 |
| Height | 4.8" |
| Width | 8.4" |
| Depth | 10.1" |
| Weight | 2.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef ENC3008 Service Kit Waveguide
