FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef ENC-3020 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef ENC-3020 Width 22 Inch Service Kit Assy Bottom Exhaust Stainless Steel
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | ENC-3020 |
| Manufacturer Part # | ENC-3020 |
| Height | 6.8" |
| Width | 22.8" |
| Depth | 25.8" |
| Weight | 18.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef ENC-3020 Service Kit Assy Bottom Exhaus