Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints EMG90194 3.7 Inch Aux Contact Block with Corrosion Resistant Design
Item:
#1447865
Technical details
| Manufacturer | Biro |
|---|---|
| Model Number | EMG90194 |
| Manufacturer Part # | EMG90194 |
| Height | 0.65" |
| Width | 3.7" |
| Depth | 5.1" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints EMG90194 3.7 Inch Aux Contact Block with Corrosion Resistant Design
