RestaurantSupply.com is your trusted source for Doyon mixer parts and accessories.
- Authorized Doyon dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Doyon ELT802 mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Doyon ELT802 5.95 Inch RTD 1k with 36 Leads for Food Processing
| Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | ELT802 |
| Manufacturer Part # | ELT802 |
| Height | 1.95" |
| Width | 5.95" |
| Depth | 12.85" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Doyon ELT802 Probe Rtd 1k 10 Well 36 Leads
