RestaurantSupply.com is your trusted source for Doyon mixer parts and accessories.
- Authorized Doyon dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Doyon ELT532 mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Doyon ELT532 Thermocouple Type K for Omron Stainless Steel with Precision Sensor
| Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | ELT532 |
| Manufacturer Part # | ELT532 |
| Height | 2.5" |
| Width | 7.7" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Doyon ELT532 Thermocouple Type K For Omron