RestaurantSupply.com is your trusted source for Doyon mixer parts and accessories.
- Authorized Doyon dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Doyon ELS891 mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Doyon ELS891 3.25 Inch Solenoid Valve 24v Dc Food Safe Stainless Steel
| Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | ELS891 |
| Manufacturer Part # | ELS891 |
| Height | 1.5" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Doyon ELS891 Solenoid Valve 24v Dc 1/4 Npt
