RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu insulated and heated food pan carriers.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu ELS891 insulated and heated food pan carriers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu ELS891 1/4-Inch NPT Solenoid Valve Stainless Steel Electric Control
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | ELS891 |
| Manufacturer Part # | ELS891 |
| Height | 2.5" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero ELS891 Valvesolenoid24vdc1/4npt
