Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Doyon aftermarket mixer parts and accessories.
- Engineered to match existing Doyon units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Doyon ELS887 mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Doyon ELS887 3.2 Inch Electric Solenoid Valve 1/4 Inch Pipe Stainless Steel
| Fits with Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | ELS887 |
| Manufacturer Part # | ELS887 |
| Height | 2.65" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 4.3" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Doyon ELS887 Solenoid Valve 120v 1/4" Pipe
