- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cleveland ELS01-2500001 14 Inch Valve Ball 1 1/2 Inch Corrosion Resistant
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | ELS01-2500001 |
| Manufacturer Part # | ELS01-2500001 |
| Height | 4.55" |
| Width | 14" |
| Depth | 14.45" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland ELS01-2500001 Valve Ball 1 1/2