RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell ELPAD1101 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell ELPAD1101 6.9 Inch Heater Defrost Pad Electric OEM with Reliable Heating
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | ELPAD1101 |
| Manufacturer Part # | ELPAD1101 |
| Height | 2.7" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 7.15" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell ELPAD1101 Heater Dfrst Pad Slcn 120v 150w 6.9"x15.75"
