RestaurantSupply.com is your trusted source for Cleveland hot dog equipment.
- Authorized Cleveland dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cleveland ELP00-0000015 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cleveland ELP00-0000015 1 Inch Solenoid Three Way Pneumatic Control Valve
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | ELP00-0000015 |
| Manufacturer Part # | ELP00-0000015 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland ELP00-0000015 Solenoid Three Way Air