- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Randell ELMTR0102 5.5 Inch Condenser Fan Motor Electric Steel
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | ELMTR0102 |
| Manufacturer Part # | ELMTR0102 |
| Height | 5" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 3.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell ELMTR0102 Condenser Fan Motor, Tecumseh 115v .58a 9w Ccw(looking Toward Blade) 50/60hz, Randell 20048sc 20048scf 20072sc 20072scf 20078sc, Ssac-40bsc
