RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell ELMTR0101 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell ELMTR0101 5.15 Inch Electric Fan Motor Assembly for Evaporator
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | ELMTR0101 |
| Manufacturer Part # | ELMTR0101 |
| Height | 3.05" |
| Width | 5.15" |
| Depth | 5.9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell ELMTR0101 Fan Motor Assy Evap 120v 60hz