RestaurantSupply.com is your trusted source for Doyon mixer parts and accessories.
- Authorized Doyon dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Doyon ELM820M mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Doyon ELM820M 12 Inch Electric Motor with Heavy Duty Construction
| Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | ELM820M |
| Manufacturer Part # | ELM820M |
| Height | 12" |
| Width | 12" |
| Depth | 18" |
| Weight | 30 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Doyon ELM820M Motor 3/4hp 3ph 230/460v 60hz
