Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Doyon aftermarket mixer parts and accessories.
- Engineered to match existing Doyon units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Doyon ELF864 mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Doyon ELF864 4a Fuse 250V Protection Compact Durable for Foodservice
| Fits with Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | ELF864 |
| Manufacturer Part # | ELF864 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Doyon ELF864 4a 250v Fuse
