Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other ELF840 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Doyon ELF840 13/32 Inch 250V 20 Amp Time Delay Dual Element Fuse
| Fits with Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | ELF840 |
| Manufacturer Part # | ELF840 |
| Height | 2" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Doyon ELF840 Frn-r-20 Fuse 250v 20 Amp Rk5 Dual Element Time Delay, 13/32" X 2"
