RestaurantSupply.com is your trusted source for Doyon mixer parts and accessories.
- Authorized Doyon dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Doyon ELD088 mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Doyon ELD088 5.25 Inch Lamp Assembly 120V with Lens for Foodservice
| Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | ELD088 |
| Manufacturer Part # | ELD088 |
| Height | 2.55" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 5.9" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Doyon ELD088 Lamp Assembly 120v W/ Lens
