Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Doyon aftermarket mixer parts and accessories.
- Engineered to match existing Doyon units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Doyon ELB099 mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Doyon ELB099 Breaker 15 Amps Circuit Protection Compact and Durable
| Fits with Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | ELB099 |
| Manufacturer Part # | ELB099 |
| Height | 2" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Doyon ELB099 Breaker 15 Amps (potter & Brum