RestaurantSupply.com is your trusted source for Doyon mixer parts and accessories.
- Authorized Doyon dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Doyon ELB099 mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Doyon ELB099 1.35 Inch OEM Circuit Breaker 15 Amps electric for commercial use
| Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | ELB099 |
| Manufacturer Part # | ELB099 |
| Height | 0.7" |
| Width | 1.35" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Doyon ELB099 Breaker 15 Amps (potter & Brum
