RestaurantSupply.com is your trusted source for Doyon food prep supplies.
- Authorized Doyon dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Doyon ELB097 food prep supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Doyon ELB097 2.7 Inch Circuit Breaker 20 Amps for Commercial Kitchens
| Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | ELB097 |
| Manufacturer Part # | ELB097 |
| Height | 2.5" |
| Width | 2.7" |
| Depth | 4.15" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Doyon ELB097 Breaker 20 Amps (potter & Brum
