Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu aftermarket insulated and heated food pan carriers.
- Engineered to match existing Nu-Vu units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Nu-Vu ELB097 insulated and heated food pan carriers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu ELB097 1.5 Inch Electric Breaker Reset 20 Amps Safety Device
| Fits with Manufacturer | Nu-Vu |
|---|---|
| Model Number | ELB097 |
| Manufacturer Part # | ELB097 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nu-Vu ELB097 Breaker Reset 20a
