FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cleveland heated shelf food warmers.
- Authorized Cleveland dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cleveland EL8CO-0000112 heated shelf food warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cleveland EL8CO-0000112 OEM Expander Module for Micro Logix Systems
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | EL8CO-0000112 |
| Manufacturer Part # | EL8CO-0000112 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland EL8CO-0000112 Micro Logix Expander Mod Ule