Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints EL80-0028 Female Terminal OEM Component for Commercial Equipment
Item:
#1511251
Technical details
| Manufacturer | Picard Ovens |
|---|---|
| Model Number | EL80-0028 |
| Manufacturer Part # | EL80-0028 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.6" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints EL80-0028 Female Terminal OEM Component for Commercial Equipment
$0.76
Unit price
/
Unavailable