Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints EL64-0106 36Inch Stainless Steel Thermocouple Probe for Ovens
Item:
#1510150
Technical details
| Manufacturer | Picard Ovens |
|---|---|
| Model Number | EL64-0106 |
| Manufacturer Part # | EL64-0106 |
| Height | 1.6" |
| Width | 2.1" |
| Depth | 3.1" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints EL64-0106 36Inch Stainless Steel Thermocouple Probe for Ovens
