RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam EL35051 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam EL35051 6 Inch Electric Element Heater with Durable Construction
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | EL35051 |
| Manufacturer Part # | EL35051 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam EL35051 Element Heater Catalyt Ic250w 230v