RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam EL34268 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam EL34268 6.75 Inch OEM Defrost Heater with Durable Construction
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | EL34268 |
| Manufacturer Part # | EL34268 |
| Height | 4.7" |
| Width | 6.75" |
| Depth | 23.15" |
| Weight | 1.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam EL34268 I Element Defrost Heater Qc 50('04)