RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell EL WIR470 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell EL WIR470 Power Cord 16ga 2 Male for Commercial Equipment
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | EL WIR470 |
| Manufacturer Part # | EL WIR470 |
| Height | 0.95" |
| Width | 5.6" |
| Depth | 5.65" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell EL WIR470 Power Cord 16ga 2 Male 000470
