RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell EL WIR461 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell EL WIR461 9' Power Cord 16/3 Male 15 Amp SJ T Cable
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | EL WIR461 |
| Manufacturer Part # | EL WIR461 |
| Height | 2" |
| Width | 3.55" |
| Depth | 11.7" |
| Weight | 0.86 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell EL WIR461 Power Cord 9' 16/3 Male 15a 000461 (sjt
