RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell EL WIR263A countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell EL WIR263A 9 Inch Electric Heater Defrost OEM Metal Alloy
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | EL WIR263A |
| Manufacturer Part # | EL WIR263A |
| Height | 8" |
| Width | 9" |
| Depth | 38" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell EL WIR263A Heater Defrost 30 1/2115 Volt000263a N