RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell EL WIR0604 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell EL WIR0604 Wire Harness For Fcdwr 1 Compact Electrical Connection
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | EL WIR0604 |
| Manufacturer Part # | EL WIR0604 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell EL WIR0604 Wire Harness For Fcdwr 1