RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell EL WIR011Q countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell EL WIR011Q 4.05 Inch Electric Heater Wire for Frost Prevention
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | EL WIR011Q |
| Manufacturer Part # | EL WIR011Q |
| Height | 1.2" |
| Width | 4.05" |
| Depth | 4.25" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell EL WIR011Q Heater Wire 11 Loop Drain 240volt Freeze