RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell EL TUB1302 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell EL TUB1302 3.3 Inch LED Bulb 48 Watt Replacement for Fluorescent
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | EL TUB1302 |
| Manufacturer Part # | EL TUB1302 |
| Height | 2.1" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 50" |
| Weight | 0.66 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell EL TUB1302 Led Bulb 48 As A Repl For The Fluor. Bu